AV iT INFO

Weź udział w konferencji Ingram Micro VC Days 2023

Ingram Micro VC Days 2023 to wyjątkowa konferencja, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2023 roku w malowniczym miejscu – Sobienie Królewskie, w Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club (Sobienie Szlacheckie 64, 08-443 Sobienie Jeziory).

To już czwarta edycja tego niezwykle ciekawego wydarzenia organizowanego przez firmę Ingram Micro dla partnerów biznesowych. W konferencji mogą uczestniczyć integratorzy systemów, dostawcy oprogramowania i sprzętu komputerowego, usług chmurowych, rozwiązań telekomunikacyjnych oraz inni partnerzy Ingram Micro związani z branżą technologiczną a w szczególności UC i VC.

Program konferencji zapewni uczestnikom wiele atrakcji i możliwości zdobycia praktycznej wiedzy oraz wymiany informacji, nawiązania kontaktów, poznania nowych produktów i usług oraz najnowszych trendów i innowacji w branży Unified Communication i Videoconferencing.

Systemy UC i VC przeszły znaczącą ewolucję w minionych dwunastu miesiącach, dlatego oferując tego typu rozwiania, warto być stale na bieżąco i znać aktualną ofertę największych producentów. Ingram Micro zaprosił do udziału liderów tej branży, w tym firmy: Jabra, Logitech, Extreme Networks, Atos Unify, Sharp/NEC, Poly, Bluejeans, Avaya i Lifesize.

Uczestnicy poszerzą nie tylko swoją wiedzę technologiczną, ale również poznają podstawy gry w golfa, uczestnicząc w Akademii golfa.

Zapowiada się niezwykle ciekawie, warto nie czekać z rejestracją za długo.

Nie przegap tego niezwykłego wydarzenia!

Zarejestruj się ➡️ TUTAJ ⬅️