AV iT INFO

Kim jesteśmy?

AV iT info powstało w 2022 r. w wyniku próby zapełnienia luki w polskiej przestrzeni medialnej — potrzeby miejsca, które byłoby wyłącznie poświęcone branży Pro AV i IT, a tym samym zachowało strukturę edukacyjną dla szerokiego odbiorcy.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która łączyłaby dwa końce schematu: -producent-integrator-klient końcowy- i tworzyła z niego pętlę. W niej producent czerpałby z doświadczeń klienta końcowego, a ten ostatni mógł poszerzać wiedzę na temat rozwiązań ułatwiających mu życie.
Na zasadzie przepływu informacji, wzajemnej relacji moglibyśmy zbudować samoistnie napędzającą się machinę postępu technologicznego, który byłby adekwatny do naszych ciągle zmieniających się potrzeb.

Powstała platforma medialna AV iT info to przestrzeń, w której używając rozwiązań Audio (Podcast AV iT) i Video (Kanał AV iT) przekazujemy informacje na temat produktów, miejsc, wydarzeń, którymi żyje branża. Mając na uwadze dynamikę i hermetyczność realiów, w jakich porusza się Integrator, stworzyliśmy dla niego specjalne miejsce — Strefę Integratora, w której czekają na niego wyselekcjonowane, ważne informacje na temat aktualnych wydarzeń, webinarów, spotkań biznesowych czy konferencji. Ceniąc jego czas, w tym miejscu pojawiać się będą informacje i realizacje użyteczne tylko dla Resellera.

By być na bieżąco z tym, co dzieje się w branży AV IT na świecie, stworzyliśmy zakładkę News, która jest stale aktualizowana. A tym, co również ciągle w branży się zmienia jest Giełda Pracy, gdzie możecie znaleźć ciekawe oferty i aplikując na nie zmieniać świat technologii na lepsze.

A kto stoi za tym wszystkim?

Redakcja złożona z grupy kreatywnych, zakręconych na punkcie postępu ludzi. Poznaj nas!