AV iT INFO

“Towards Tomorrow” – Sharp/NEC na targach ISE 2024

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2024, Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje przyszłościowe rozwiązania AV i Digital Signage. Na odwiedzających czeka wiele premier rynkowych, a wszystko to pod hasłem “Towards Tomorrow”. Sharp/NEC jest zaufanym doradcą dla swoich partnerów i klientów na całym świecie, zapewniając im długotrwałą niezawodność oferowanych rozwiązań oraz wiodący w branży serwis i wsparcie. Nowe produkty prezentowane na ISE będą dowodem na sukces wspólnego przedsięwzięcia, czerpiącego z doświadczenia zarówno firmy Sharp, jak i NEC.

ISE 2024 będzie 20. edycją tego najbardziej rozpoznawalnego eventu światowej branży AV. Od 30 stycznia do 2 lutego w Fira Barcelona w Hiszpanii firma Sharp/NEC (stoisko E500 w hali 3) zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania do wyświetlania obrazu do hybrydowych spotkań i współpracy, Digital Signage dla sektora transportu i handlu detalicznego, dla szkolnictwa wyższego, sektora rekreacji, jak również Control Rooms. Najważniejsze prezentowane rozwiązania to:

  • Zupełnie nowa linia monitorów wielkoformatowych odpowiadająca na dzisiejsze wyzwania w miejscu pracy z wiodącą w swojej klasie wydajnością i opłacalnością.
  • Najnowszej generacji seria dvLED NEC FC wykonana w technologii COB – innowacyjne rozwiązanie prowadzące do znacznego zmniejszenia zużycia energii ekranu LED.
  • Szeroki wybór monitorów interaktywnych Sharp Collaboration Displays, w tym zupełnie nowa seria Sharp LA, zapewniająca zaawansowaną, profesjonalną funkcjonalność użytkownikom korporacyjnym.
  • Nowe modele projektorów laserowych z serii NEC P, PA i PX charakteryzujące się imponującą elastycznością w przypadku instalacji w dużych obiektach.
  • Zapowiedź: innowacyjna technologia wyświetlania zastosowana w serii monitorów Sharp ePaper.

“Jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczać wartość dodaną naszym klientom, koncentrując się na jakości i zasadach zrównoważonego rozwoju, jakie wszystkie odpowiedzialne firmy muszą praktykować dziś i w przyszłości. Spotkania z klientami i partnerami oraz dzielenie się naszą wiedzą są niezbędne, aby podkreślić nasze zaangażowanie w bardziej zrównoważony rozwój. Na ISE 2024, przeniesiemy zeszłoroczny temat przewodni ‘A Lasting Vision’ na kolejny etap: ‘Towards Tomorrow’. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z obecnymi oraz nowymi klientami i partnerami w Barcelonie!”

– powiedział Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management EMEA w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą dedykowaną stronę z informacjami o Sharp/NEC na ISE 2024.


Źródło: Sharp/NEC

Zdjęcia: Sharp/NEC