AV iT INFO

Roadshow Sony w trasie po Europie prezentuje najnowszą ofertę dla biznesu

Kolaż zdjęć sklepów Sony

Dwa specjalnie zaprojektowane tiry odwiedzają 17 europejskich krajów, dając każdemu możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań Sony.

Firma Sony zaaranżowała wyjątkową przestrzeń wystawową w formie dwóch mobilnych pawilonów, które odwiedzą ponad 60 lokalizacji w 17 krajach. W Polsce byli 8 maja w Warszawie i 10 maja w Krakowie. Była to wspaniała okazja by spotkać się i poznać urządzenia i rozwiązania dla biznesu – zainaugurowane podczas targów ISE w Barcelonie.

Pokaz profesjonalnych monitorów był objęty klauzulą poufności z uwagi na przedpremierowe prezentacje.

„Wszystkich gości poprosimy o podpisanie klauzuli poufności ponieważ część z prezentowanych urządzeń i rozwiązań to nowości – nigdy wcześniej nie pokazywane, które swoja premierę będą miały dopiero za kilka tygodni. Liczymy, że te spotkania będą szansą na omówienie potrzeb klientów i możliwości ich zaspokojenia w obszarze rozwiązań dla biznesu. W obu lokalizacjach do dyspozycji będzie cały polski zespół.”

– informuje Piotr Gajewski, Dealer Manager, Sony Professional Solutions Europe

Goście przekonali się jak do zarządzania miejscem pracy można wykorzystać system — TEOS — dzięki któremu w trakcie pokazów można było zdalnie kontrolować urządzenia. Zaprezentowane zostało narzędzie BRAVIA Supervisor, a także rozwiązania z zakresu orientacji przestrzennej, biurowej, edukacyjnej oraz służące do Digital Signage. Odwiedzający mogli na żywo zobaczyć prezentację kamery PTZ SRG-A40 z funkcją automatycznego śledzenia wspomaganą przez sztuczną inteligencję.

To nowe i unikalne podejście do prezentowania produktów Sony wiąże się z bardziej indywidualnym podejściem do klienta dając możliwość realizowania spotkań bez konieczności odbywania długich podróży.

„Z przyjemnością zapewnimy praktyczne i profesjonalne demonstracje na lokalnych rynkach w obszarze działalności naszych partnerów dystrybucyjnych. Chcemy dać możliwość bezpośredniego zapoznania się z technologiami, a także z zapowiedziami przyszłych profesjonalnych monitorów i rozwiązań Sony. Nasze mobilne biura o powierzchni 65 m 2 nie są w stanie odwiedzić wszystkich, jednak mamy nadzieję, że uda nam się dotrzeć do możliwie największego grona naszych partnerów oraz użytkowników końcowych . Udowodnimy w ten sposób, że firma Sony jest gotowa podjąć niestandardowe działania, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów”

— mówi Rik Willemse, Head of Sales, Sony Professional Displays & Solutions Europe

Trasa potrwa 10 tygodni, od 27 marca do 2 czerwca, a pełną listę odwiedzanych miejsc oraz formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem pro.sony/roadshow.

Relację z przystanku w Warszawie pod stadionem Legii można obejrzeć w AViT News #41.

Źródło: Sony

Zdjęcia: Sony