AV iT INFO

Kompaktowy projektor Philips Screeneo U4 niemal dwukrotnie tańszy w crowdfundingowej przedsprzedaży

W 2019r. przymierzając się do wydania projektora PicoPix Max, Philips zdecydował się skorzystać z crowdfundingu – finansowania społecznościowego, które polega na dobrowolnym przekazywaniu środków na rozwój projektu oddolnie przez osoby nim zainteresowane – w celu uzyskania możliwie najlepszych informacji zwrotnych ze strony swoich docelowych odbiorców i, jak twierdzi sama firma, demokratyzacji innowacji. Obecnie podobna inicjatywa ruszyła dla projektora Screeneo U4.

Tym razem Philips nie skupia się aż tak bardzo na aspekcie testowania produktu, a raczej chce w ten sposób zachęcić klientów, którzy już wcześniej skorzystali z crowdfundingu ich produktu. Jest to bowiem forma przedsprzedaży, w której projektor jest znacząco – bo aż o 45% – przeceniony i zamiast 1199 euro (ponad 5750 złotych) kosztuje tylko 649 euro (czyli nieco ponad 3115 złotych). Oferta ważna jest jeszcze przez 16 dni.

Screeneo U4 to niewielki, kompaktowy projektor o krótkiej ogniskowej, co pozwala umieścić go w niewielkiej odległości od ekranu czy ściany, na które ma rzucać obraz. Już przy odległości około 56 centymetrów od ekranu, wyświetlany obraz osiągnie przekątną mierzącą 120 cali (maksymalny rozmiar projekcji).

Projektor będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości 1080p i formacie HDR10, urządzenie wyposażone jest w automatyczny Focus, Dual Bluetooth 5.0 oraz dwa wejścia HDMI 2.1 i jedno wejście USB-A.

Źródło: Philips

Zdjęcia: Philips