AV iT INFO

Sony współpracuje z Signagelive, rozszerzając możliwości integracji monitorów BRAVIA

16 stycznia 2024 r., Weybridge: FirmaSony Professional Solutions Europe ogłosiła dziś partnerstwo z Signagelive, brytyjskim dostawcą oprogramowania Digital Signage. Partnerstwo to rozszerza istniejący ekosystem integracji Sony w obszarze systemów zarządzania treścią (CMS) i zwiększa ofertę rozwiązań działających na  SoC (System on Chip) monitorów Sony Bravia 4K.

Niezależnie od tego, czy chodzi o 10, czy 10 000 ekranów, platforma Signagelive oferuje intuicyjne rozwiązania do zarządzania treścią, spełniające wszelkie wymagania w zakresie digital signage. Ma na koncie wiele sukcesów w kluczowych dla Sony branżach, takich jak edukacja, handel detaliczny, gastronomia/ QSR (sprzedaż detaliczna z szybką obsługą) i medycyna. Teraz firmy chcące wykorzystać monitory BRAVIA będą miały dostęp do tej platformy dzięki nowemu, zintegrowanemu pakietowi digital signage, który łączy funkcjonalność SoC monitorów BRAVIA z rozwiązaniem CMS Signagelive.

Cieszymy się, że możemy ogłosić integrację z Signagelive i powitać firmę w gronie naszych partnerów. Umożliwienie oprogramowaniu Signagelive działania na rozwiązaniach opartych na SoC w naszych monitorach profesjonalnych otworzyło możliwości zarówno dla Sony, jak i Signagelive. Wspólnie możemy zaspokajać potrzeby większej liczby klientów i oferować najwyższej jakości monitory profesjonalne”.

– komentuje Thorsten Prsybyl, Senior B2B Partnership Manager, Sony Professional Displays and Solutions.

Rozwiązanie Signagelive będzie również dostępne dla klientów Sony w niedawno wprowadzonej serii BZ40L. Seria ta charakteryzuje się wyjątkową, nieodblaskową powłoką Deep Black oraz wiodącą w branży oceną EPREL (European Product Registry for Energy Labelling), zgodnie z zaangażowaniem Sony na rzecz dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych produktów. Więcej informacji o zobowiązaniach Sony w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz o tym, jak monitory BRAVIA dostarczają niesamowitych wrażeń przy mniejszym wpływie na środowisko, można znaleźć na stronie Pro.Sony/Sustainability.

Z radością ogłaszam naszą współpracę z Sony, globalną marką znaną z innowacyjności i szerokiego zasięgu w branży AV i Digital Signage. Zaangażowanie Sony w dostarczanie wyjątkowych rozwiązań do wyświetlania, w połączeniu z możliwościami Signagelive dla przedsiębiorstw, tworzy potężne globalne partnerstwo. W Signagelive jesteśmy dumni z dostarczania bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań Digital Signage, a nasze wsparcie dla monitorów SoC Sony z systemem Android jeszcze bardziej zwiększa nasze dążenie do doskonałości. Razem oferujemy firmom prawdziwe partnerstwo, które wykracza poza tradycyjne relacje z dostawcami. Decyzja Sony o ścisłej współpracy z zaufanymi partnerami, takimi jak Signagelive, podkreśla zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań. Nasze globalne wsparcie online gwarantuje, że firmy na całym świecie mogą z łatwością wdrażać i zarządzać systemami digital signage. Ta współpraca nie tylko wzmacnia naszą pozycję na globalnym rynku, ale także umożliwia firmom korzystanie z najnowocześniejszej technologii digital signage. Z niecierpliwością czekamy na możliwości, jakie przyniesie to partnerstwo i wartość, jaką dostarczy naszym klientom”.

– powiedział Jason Cremins, dyrektor generalny Signagelive.

Więcej informacji o tym, jak monitory profesjonalne BRAVIA 4K mogą wspierać firmy z sektora handlu detalicznego, edukacji, opieki zdrowotnej i korporacji, można znaleźć na stronie pro.sony.

Pełną listę partnerów Sony w zakresie sojuszy i technologii można znaleźć na stronie – Sojusze profesjonalne w branży audiowizualnej – Sony Pro.

Aby dowiedzieć się więcej o Signagelive, odwiedź stronę https://signagelive.com/.


Źródło: Sony

Zdjęcia: Sony