AV iT INFO

Nowe stojaki mobilne od Neomounts

Neomounts wprowadza dwa nowe mobilne stojaki podłogowe odpowiednie dla wyświetlaczy do 75″ o maksymalnej nośności 70 kg; FL50S-825BL1 i FL50S-825WH1. Wózki oferują idealne, elastyczne rozwiązanie dla nowoczesnych sal konferencyjnych.

Zarówno podstawa, jak i uchwyt stojaka mają regulowaną wysokość, aby zapewnić idealną pozycję do oglądania. Zamykana, wentylowana komora na sprzęt z otworem na kable jest dołączona do wózka i jest opcjonalnym elementem instalacji. Wózek posiada praktyczne uchwyty i cztery solidne 10 cm podwójne kółka z hamulcem, co pozwala na przemieszczanie stojaka podłogowego gdziekolwiek zechcesz. Progi i dywany nie stanowią wyzwania dla wózków FL50S-825.

Sprytny wewnętrzny system zarządzania kablami ma różne wejścia i wyjścia do elastycznego wykorzystania (powyżej, w środku, gdzie umieszczony jest odtwarzacz multimedialny i pod wózkiem) oraz ukrywa i prowadzi kable od podłogi do ekranu. Praktyczny uchwyt do zarządzania kablami jest umieszczony z tyłu, aby łatwo i bezpiecznie przechowywać nadmiar kabli. Dodatkowo w dolnej części wózka dostępne jest miejsce na montaż listwy zasilającej.

Opcjonalnie dostępny jest zestaw videobar & multimedia AFLS-825BL1, który umożliwia montaż do wózka osobnej półki na kamerę oraz półki na urządzenia multimedialne. Do zestawu dołączony jest adapter dla Logitech Rally Bar & Rally Bar Mini. Dodatkowo półka multimedialna jest przystosowana do instalacji Logitech Tap.

Źródło: Neomounts by Newstar 

Zdjęcia: Neomounts by Newstar