AV iT INFO

Nowe słuchawki douszne Jabra Evolve2 Buds

Jabra prezentuje profesjonalne słuchawki douszne true wireless zaprojektowane do pracy hybrydowej i zdalnej

  • Nowe słuchawki douszne Evolve2 Buds są przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych i mają certyfikaty aplikacji do spotkań wirtualnych, w tym Microsoft Teams i Zoom.
  • Evolve2 Buds oferują technologię Jabra MultiSensor Voice™ oraz zaawansowaną łączność Bluetooth multipoint, zwiększające wszechstronność i ułatwiające prowadzenie profesjonalnych rozmów w drodze.

Maksymalna koncentracja
Podczas pracy w domu, biurze lub miejscu publicznym często rozpraszają nas niepożądane dźwięki: hałas pracującej pralki, głos baristy obsługującego ekspres do kawy czy rozmowy współpracowników w tle.

Słuchawki Evolve2 Buds mają regulowaną aktywną redukcją hałasu (ANC), której działanie można dostosować do własnych preferencji, aby wyeliminować dźwięki z zewnątrz i zmaksymalizować koncentrację. Wyposażone są również w funkcję testu dopasowania MyFit, a także technologię SafeTone™ z opcją PeakStop, które zapewniają zwiększoną ochronę słuchu oraz optymalną szczelność, by spersonalizowane ANC działało najskuteczniej.

Lepsza jakość połączeń i klarowność rozmów

Spotkania wirtualne stają się normą, dlatego niezwykle ważne jest zapewnienie pracownikom, aby byli oni zawsze dobrze słyszani podczas połączeń i mogli swobodnie oraz bez przeszkód rozmawiać ze współpracownikami.

Technologia Jabra MultiSensor Voice™ stanowi wyjątkowe połączenie czterech mikrofonów, czujników przewodnictwa kostnego oraz zaawansowanych algorytmów, blokujących maksymalnie hałas otoczenia. Dzięki temu użytkownik jest wyraźnie słyszany przez rozmówców, co przyczynia się do lepszej koncentracji podczas rozmów.

Daleki zasięg i wszechstronna łączność
Dla osób poszukujących stabilnej łączności i większej mobilności słuchawki Evolve2 Buds oferują daleki zasięg bezprzewodowy dzięki specjalnemu adapterowi, który można podłączyć do komputera. Umożliwia to poruszanie się po domu lub innym miejscu pracy zdalnej czy hybrydowej w odległości 20 metrów bez pogorszenia jakości połączeń.

Oferują 5-godzinny czas pracy na baterii i 33 godziny działania wraz z etui do ładowania, co pozwala uniknąć niedogodności związanych z wyczerpaniem baterii podczas spotkania.

„Świat, w którym żyjemy, sprawił, że pragniemy swobody i elastyczności, aby pracować z dowolnego miejsca. Jednocześnie raport Hybrid Ways of Working 2022 uświadomił nam rolę technologii w zwiększaniu integracji osób pracujących hybrydowo. Mając to wszystko na uwadze, dążyliśmy do stworzenia nowych słuchawek Jabra Evolve2 Buds tak, by użytkownicy wyglądali, brzmieli i działali profesjonalnie niezależnie od miejsca” — mówi Holger Reisinger, SVP w Jabra.

Najważniejsze cechy i funkcje Evolve2 Buds:

– Certyfikat zgodności z Microsoft Teams i czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji (UC) — zapewnia większe możliwości w zakresie współpracy
– Technologia MultiSensor Voice — gwarantuje profesjonalną jakość połączeń przy użyciu kilku mikrofonów oraz algorytmów Jabra blokujących hałas
– Adapter USB plug-and-play poprawiający łączność — zasięg 20 metrów daje swobodę poruszania się po miejscu pracy
– Zaawansowane połączenie Bluetooth Multipoint — do łączenia się z dwoma urządzeniami jednocześnie
– Regulowana aktywna redukcja hałasu — odfiltrowuje hałas w tle, sprzyjając koncentracji
– HearThrough i możliwość korzystania z jednej słuchawki — użytkownik może słyszeć dźwięki z otoczenia przez słuchawki podczas ich noszenia
– Wydłużona żywotność baterii — 33 godziny działania na baterii z etui i ładowaniem bezprzewodowym
– Ultradyskretny design — maksymalny komfort i profesjonalny wygląd

Słuchawki Evolve2 Buds będą dostępne od końca listopada w sugerowanej cenie producenta 259 EUR.

Źródło: Jabra
Zdjęcia: Jabra