AV iT INFO

Newline Interactive prezentuje nowe monitory interaktywne LyraPRO i ElaraPRO

Newline Interactive na nowo definiuje interaktywne nauczanie i współpracę, prezentując dwa monitory interaktywne – Newline LyraPRO i ElaraPRO. Urządzenia z certyfikatem Google EDLA, systemem operacyjnym Android 13 oraz całym zestawem nowoczesnych aplikacji wyraźnie poprawią efektywność i wygodę użytkowników. Połączenie tych rozwiązań z krystalicznym obrazem 4K, szybką i precyzyjną reakcją na dotyk oraz znakomitym dźwiękiem – wprowadzą nową jakość do szkolnych klas i sal konferencyjnych.

Monitor interaktywny Newline LyraPRO jest dostępny w rozmiarach – 55, 65, 75, 86 oraz 98 cali Dzięki implementacji Android 13 oferuje zwiększoną wydajność, bezpieczeństwo oraz intuicyjną płynną pracę. Certyfikat Google EDLA jest gwarancją bezproblemowej integracji z ekosystemem Google, a co za tym idzie zgodności z najnowszymi aktualizacjami i funkcjami.  W praktyce daje to szybki dostęp do narzędzi używanych na co dzień takich jak Dysk Google czy Sklep Google Play z aplikacjami oraz podnosi poziom bezpieczeństwa. Bogaty zestaw złączy obejmuje USB-C dający dostęp  do danych, audio, wideo, a także ładowania 65W.

Monitor interaktywny Newline LyraPRO

Monitor interaktywny Newline ElaraPRO z Android 13 i Certyfikatem Google EDLA jest dostępny w rozmiarach 65, 75 i 86 cali. Precyzyjnie reaguje na dotyk i jest wyposażony w pełnoprawny zestaw audio składający się z dwóch głośników 20W, 15-watowego subwoofera oraz ośmiu mikrofonów z redukcją szumu i echa. Logowanie za pomocą technologii zbliżeniowej NFC i hybrydowa technologia Unified Communications na nowo definiują współpracę, która jest jeszcze bardziej efektywna. Złącze USB-C w ElaraPRO pozwala na ładowanie z mocą 100W.  Monitor w zestawie ma kamerę ModCam+ AI 4K UHD o kącie widzenia 120° z automatycznym kadrowaniem i dwoma wbudowanymi mikrofonami.

Monitor interaktywny Newline ElaraPRO

Newline wraz z wprowadzeniem nowych monitorów stawia na modułowość i pozwala użytkownikom wybierać akcesoria i oprogramowanie kierując się zdefiniowanymi potrzebami. Wśród dostępnych akcesoriów jest m.in. nowa linia komputerów w standardzie OPS z nowymi procesorami Intel 12 generacji, kamera ModCam+ czy dongle do bezprzewodowego udostępniania ekranu – Newline Click2Cast. To nowoczesne i ekologiczne podejście pozwala optymalizować funkcjonalności urządzenia i koszty.

Odświeżony ekosystem Newline jest teraz jeszcze bardziej funkcjonalny i obejmuje: WHITEBOARD, nowy CAST+, CLASSROOM TOOLS, DISPLAY MANAGEMENT oraz ENGAGE. Rozwiązanie Engage 3.0 nie tylko pozwala importować gotowe, przygotowane wcześniej lekcje, ale także korzystać z niezliczonych zasobów gotowych gier i szablonów edukacyjnych.

Newline Cast+ jest kompletnym rozwiązaniem służącym do przesyłania i nadawania treści. Zastępuje – znane użytkownikom monitorów interaktywnych NewlineNewline Cast oraz Newline Broadcast. Bogaty katalog funkcji obejmuje możliwość 9 jednoczesnych transmisji na ekranie monitora, touchback, grupowe wyświetlanie, Mirror Control oraz kompatybilność klucza sprzętowego Newline Click2Cast (dongle).

Newline Click2Cast podłączony do laptopa poprzez USB-C lub USB-A pozwala na szybkie i bezproblemowe udostępnianie ekranu komputera na monitorze Newline.

W styczniu 2024 r. można wziąć udział w demonstracjach monitorów LyraPRO i ElaraPRO na żywo i porozmawiać z ekspertami w Barcelonie na stoisku Newline Interactive.
Na targach ISE – 30 stycznia – 2 lutego 2024 – Fira Barcelona – stoisko nr 2R300.


Źródło: Newline

Zdjęcia: Newline