AV iT INFO

BenQ GV31 przenośny projektor z Android TV i Netflixem

Projektor BenQ GV31 widoczny z lewej strony frontu

Niewielki, bezprzewodowy, akumulatorowy projektor Full HD z certyfikowanym Android TV i  wbudowanym Netflixem, a jednocześnie głośnik Bluetooth zaprojektowany dla entuzjastów kina i bogatych wrażeń dźwiękowych we wnętrzach i w plenerze.

Parametry i zdjęcia: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/portable/gv31.html

Wrzesień 2023 – BenQ, znany na całym świecie innowator w dziedzinie cyfrowych urządzeń lifestylowych, zaprezentował kolejny przenośny projektor, wznoszący domową rozrywkę na nowy poziom dzięki możliwości wygodnej projekcji sufitowej, rozdzielczości Full HD i wbudowanemu Androidowi i Netflixowi.  

Nowy GV31 oferuje zupełnie nowe wrażenia

– powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation.

Łącząc unikalne możliwości projekcji sufitowej, certyfikowany system Android TV i jakość audiowizualną, jakiej oczekują prawdziwi entuzjaści, projektory mobilne BenQ rewolucjonizują sposób, w jaki ludzie mogą cieszyć się ulubionymi treściami w domu

– dodaje.

Projektor BenQ GV31 widoczny z frontu

Certyfikowany Android TV i Netflix

Projektor GV31 ma zainstalowany na pokładzie certyfikowany przez Google system Android TV oraz Netflix co gwarantuje bezproblemowy, bezprzewodowy dostęp do ogromnej bazy treści Google Play i Netflix.

Android TV na projektorze BenQ GV31

135° swoboda projekcji Full HD

Wystarczy postawić projektor, kierując obiektyw na ścianę, sufit czy inną, znajdującą się pod kątem powierzchnię stanowiącą ekran. Po włączeniu, o idealny kolorystycznie, ostry i geometrycznie prawidłowy obraz zadba już automatyka GV31. Dzięki przemyślanej konstrukcji, automatycznej korekcji ostrości i zniekształceń trapezowych w pionie i magnetycznej podstawce dostępny jest 135° zakres nachylenia osi obiektywu. GV31 ma rozdzielczość Full HD 1080p i jasność 300 ANSI lumenów, a LED-owe źródło światła ma żywotność 30 000 godzin pracy.  

Audio, czyli dźwięk

Projektor GV31 wyposażony jest w 16W 2.1-kanałowy 270-stopniowy system audio z subwooferem. Dostępne są zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najlepszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce. Zdefiniowane fabrycznie tryby: Jasny, Kino, Gry, Sport, Salon i Muzyka powodują, że GV31 może także bezproblemowo służyć jako bezprzewodowy, przenośny głośnik Bluetooth zasilany z akumulatora, który umożliwia 3 godziny projekcji wideo lub 6 godzin muzyki.

Projektor BenQ GV31 widoczny z góry

Gniazda

Projektor ma gniazda: USB-C, USB-A, HDMI, DP i dla zasilacza.

Gniazda w projektorze BenQ GV31

W Polsce projektor BenQ GV31 będzie dostępny pod koniec września 2023 roku w sugerowanej cenie detalicznej 599 €. Gwarancja 24 miesiące. Ewentualne naprawy realizowane będą w trybie door-to-door.

Zdjęcia: BenQ

Źródło: BenQ